Статті

Саусеп

 

    Саусеп або «сметанкове яблуко» – це вічнозелене дерево, яке виростає до 9 метрів заввишки, і відноситься до сімейства аннонових. Листя велике, широке і гостре, зверху темно-зелене, а знизу світло-зелене. В період цвітіння дерево має красиві конусоподібні квіти на гілках і на стовбурі дерева. Плоди дерева досягають в довжину до 30 см і до 15 см в ширину. При дозріванні покривається колючками і стає жовто-зеленого кольору. Всередині плоду м’якіть нагадує вату кремового кольору, а за смаком суміш ананасу та суниці. Саусеп частіше використовують у вигляді соку, ніж сам плід

 

   Дерево саусеп росте в Центральній і Південній Америці, Австралії, в Індії, на островах Тихого океану, в Південно-східній Азії, на Бермудських і Багамських островах. У плодах саусепа містяться білки, вуглеводи, залізо, фосфор, кальцій, фолієва кислота, вітаміни С і групи В.

 

   Чай саусеп славиться найбільше, хоча кулінари використовують м’якиш плодів для приготування всіляких десертів: желе, сиропів, морозива, шербету і навіть тортів. А який освіжаючий напій отримують з м’якуша плоду з додаванням молока і цукру!        Такий напій дуже поширений в цих країнах (де росте дерево саусеп).

 

   Учені стверджують, що у складі рослини є речовини, які впливають на організм людини як противірусні і протиракові, сприяють зниженню ваги, покращують роботу печінки і нирок, покращують мікрофлору кишечника. Згідно з твердженнями дослідників, дані речовини на відміну від хіміотерапії, впливають вибірково тільки на сторонні клітини. На Гаїті і Ямайці листя і кора дерева використовується як заспокійливий і антиспазматичний засіб, застосовується при гіпертонії, астмі і кашлі, а також при грипі і астенії.

 

    У країнах, де росте цей фрукт, стверджують, що саусеп допомагає при лікуванні всіх форм раку. Починаючи із 1970 року було проведено більше 20 досліджень, в ході яких було доведено, що екстракт саусепа знищує злоякісні клітини 12 типів раку, в тому числі раку товстої кишки, молочної залози, простати, легенів і підшлункової залози.
              Крім дії на ракові клітини, саусеп володіє антигрибковими і антипаразитарними властивостями, допомагає регулювати кров’яний тиск, є антидепресантом і антибіотиком широкого спектру дії.

 

    Чай саусеп п’ють для нормалізації роботи нирок. А ще з соку цього дивовижного дерева готують різні коктейлі з додаванням бренді, спецій і невеликої кількості цукру, готують слабоалкогольний напій.

 

    Саусеп чай має легку сечогінну дію. Велику сечогінну дію має сік зрілих плодів саусепа, який п’ють і при підвищеному артеріальному тиску.

 

    Саусеп чай отримав останнім часом велику популярність серед любителів чаю завдяки дивовижному аромату і незрівнянного смаку. П’єш, і ще хочеться. Особливо це бажання виникає при вживанні такого напою як: зелений чай із саусепом.

 

   Щодо приготування, то все досить просто. З м’якуша зрілих плодів отримують екстракт і просочують зелений або чорний чай. А головне: чай саусеп має не лише ароматні і приємні властивості, але і хорошу тонізуючу й освіжаючу дію, що робить його незамінним в спекотні літні дні.

 

   Залишилося додати, що відвар з незрілих плодів саусепа використовують при лікуванні дизентерії, а свіже листя дерева використовується для лікування лихоманки.

 

   Приготування  зеленого або чорного чаю саусепа відбувається так само, як із звичайним чаєм: 1 ч. л. чаю на склянку чаю, плюс одна чайна ложка на заварний чайник, заливаємо окропом і настоюємо 5-6 хвилин. Зелений чай можна заварювати 2-3 рази, враховуючи при цьому що час наступних заварювань має бути на 1-2 хвилини довшим  від першої.